Seriale

„Star Wars: Ahsoka” – kiedy premiera? Nowe szczegóły dotyczące debiutu

Choć gwiezdnowojenne seriale aktorskie towarzyszą nam już od niemal czterech lat, bynajmniej nie przestają ekscytować fanów uniwersum. A już w przyszłym miesiącu na Disney+ zadebiutuje kolejny tytuł – Star Wars: Ahsoka.

Emisja serialu rozpocznie się 23 sierpnia. Tak jak w przypadku poprzednich seriali live action Lucasfilmu, odcinki udostępniane będą co tydzień. Wyjątkowy będzie jednak dzień premiery. Jak ujawniono za pośrednictwem opublikowanej wczoraj zapowiedzi, na start otrzymamy aż dwa odcinki. Wcześniej podobny zabieg wykorzystano tylko w przypadku Andora i Obi-Wana Kenobiego. Żaden inny serial należący do tak zwanego Mandoverse nie był dotąd prezentowany w ten sposób.

Warto przy tym zaznaczyć, iż udostępnione w dniu premiery pierwsze trzy odcinki Andora składały się w jedną fabularną całość. Dzięki temu od razu mogliśmy poznać cały wątek zawarty w tej części sezonu. Niewykluczone, że decyzja, aby nadchodzący serial przedstawić w formie podwójnej premiery, również pozwoli już w pierwszym tygodniu emisji odpowiedzieć na część pytań o jego fabułę, a nie jedynie rozstawić pionki na planszy.

Star Wars: Ahsoka zadebiutuje zatem na Disney+ 23 sierpnia i obejrzymy wówczas aż dwa odcinki serialu. Pierwszy sezon łącznie składać będzie się z ośmiu epizodów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.