Gry

Świat „Star Wars: Outlaws” będzie ogromny! Poznaliśmy rozmiary planet

Już od dłuższego czasu wiedzieliśmy, iż Ubisoft przygotowuje grę osadzoną w świecie Gwiezdnych wojen. W zeszłym miesiącu jednak w końcu ujawniono szczegóły produkcji. Star Wars: Outlaws, jak wskazuje tytuł, ukaże nam przestępczy półświatek odległej galaktyki. Akcja tytułu rozgrywać będzie się pomiędzy Epizodem V a VI i będzie to pierwsza gwiezdnowojenna gra z otwartym światem. Teraz dowiedzieliśmy się, co mniej więcej oznacza to w praktyce.

Nadchodząca produkcja ma nas zabrać na przynajmniej kilka planet. W związku z tym można było zastanawiać się, czy rozmiar terenów dostępnych do eksploracji nie zostanie ograniczony na rzecz ich ilości. Ale jak można było spodziewać się po Ubisofcie – otwarte światy Star Wars: Outlaws do małych należeć raczej nie będą.

W wywiadzie udzielonym Edge Magazine reżyser gry Julian Gerighty oznajmił bowiem, iż planety, które odwiedzimy w tym tytule będą odpowiadały rozmiarem powierzchni mniej więcej dwóch-trzech stref z Assassin’s Creed: Odyssey. Świat tego tytułu jest natomiast ogromny i nawet pojedyncze lokacje potrafiły przyprawić o zawrót głowy. Celem przy projektowaniu gwiezdnowojennej produkcji było osiągnięcie światów, które nawet w trakcie podróży pojazdami będą wiarygodne i stworzą poczucie podróży.

Co więcej, Gerighty twierdzi, iż w Star Wars: Outlaws nie uświadczymy przestrzeni generowanych proceduralnie. Wszystkie lokacje w grze podobno zaprojektowano „ręcznie” i od podstaw tak, by zapewnić jak najlepsze doświadczenie.

Outlaws ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.