Seriale

Poznaliśmy tożsamość klona z „Obi-Wana Kenobiego”! To znany weteran

Serial Obi-Wan Kenobi, który zadebiutował na Disney+ w zeszłym roku, zawierał wiele mniejszych lub większych smaczków dla uważnych fanów. Jednym z nich był gościnny występ Temuery Morrisona. W drugim odcinku serii aktor wcielił się w żebrzącego na ulicach Daiyu klona. Dzięki nowej książce dowiedzieliśmy się, kim dokładnie była ta postać.

Książka Dawn of Rebellion: The Visual Guide ujawniła, iż był to klon o imieniu Nax. Choć jego imię początkowo może nie budzić konkretnych skojarzeń, pojawiło się już w beletryzacji filmu Wojny klonów z 2008 roku. Zgodnie ze spostrzeżeniami fanów, należał do 501. legionu. Brał udział w wielu bitwach, między innymi na Teth, Christophsis czy Umbarze.

„Poniewierana na ulicach Daiyu postać to klon Nax. Weteran wielu bitew, w tym o Teth, Christophsis i Umbarę, został przeniesiony z frontu na skutek poważnych obrażeń. Szybko słabnąc na skutek przyspieszonego starzenia i zaniedbania, Nax prosi przechodniów o kredyty.”

Obi-Wan Kenobi jest w całości dostępny na platformie streamingowej Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.