Seriale

Przypadkiem ujawniono udział Haydena Christensena w „Ahsoce”

W zeszłym roku po 17 latach od premiery Zemsty Sithów Hayden Christensen powrócił do świata Star Wars. Już wcześniej pojawiły się jednak doniesienia, według których nie miał to być jedyny projekt, w jakim zobaczymy aktora. Niemal dwa lata temu raport branżowego portalu zapowiadał jego występ w serialowej Ahsoce. Informacja nigdy nie doczekała się jednak rozwinięcia ani potwierdzenia. Przynajmniej aż do teraz.

Portal The Direct przekazuje bowiem, iż w opisie jednego z produktów związanego ze zbliżającą się Ahsoką, znalazło się nieco więcej informacji niż można by oczekiwać. Fragment tekstu wyraźnie wskazuje, iż w nadchodzącym serialu ponownie zobaczymy Anakina Skywalkera.

„Przenieś się do odległej galaktyki za pomocą nowej odzieży z Ahsoką Tano, Sabine Wren, Anakinem Skywalkerem, Mon Mothmą i wszystkimi ulubionymi postaciami z serialu Star Wars: Ahsoka!”

Od czasu tego spostrzeżenia opis został oczywiście zmieniony, co wskazuje na przedwczesne ujawnienie udziału bohatera. Biorąc pod uwagę wcześniejsze doniesienia oraz fakt, że inne wymienione postaci rzeczywiście pojawią się w serialu, wykluczyć można zwykłą pomyłkę.

Potencjalna obecność Christensena w Ahsoce nie powinna dziwić. Anakin był w końcu mistrzem tytułowej bohaterki. Ponadto wspomniany już Obi-Wan Kenobi ustanowił precedens dla jego powrotu do roli – zarówno Dartha Vadera, jak i Anakina Skywalkera w retrospekcjach. W nadchodzącym serialu Hayden Christensen najpewniej pojawi się właśnie jako Jedi. Występ Mrocznego Lorda też nie jest jednak do końca wykluczony. Podobno mamy zobaczyć odwzorowanie pewnych wydarzeń z Rebeliantów w live action. W tej animacji natomiast Ahsoka Tano miała okazję zmierzyć się z Vaderem.

Ahsoka zadebiutuje na Disney+ już 23 sierpnia.

LEGO Star Wars 75362 – Statek Jedi T-6 Ahsoki Tano zamówisz TUTAJ

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.