Seriale

„Ahsoka” – 12 znanych Jedi w nowym zwiastunie serialu

Już za dwa tygodnie będziemy mogli obejrzeć premierowe dwa odcinki serialu Star Wars: Ahsoka. W związku z nieubłaganie zbliżającym się debiutem, Lucasfilm skupia wszystkie siły na promocji nowego projektu. Tym razem nacisk położono na dziedzictwo świata Gwiezdnych wojen, które Ahsoka ma kontynuować.

Zapowiedź zatytułowana Masters and Apprentices nawiązuje do tradycji szkolenia Jedi. Tym samym przywoływane są obrazy z poprzednich filmów i seriali Star Wars. Dzięki temu w materiale promującym Ahsokę, zobaczyć możemy nie tylko tytułową bohaterkę, a łącznie aż dwanaścioro znanych Jedi oraz byłych Jedi.

Są to Luke Skywalker, Grogu, Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker, Qui-Gon Jinn, Ahsoka Tano, Yoda, Rey i Leia Organa. Ponadto zobaczyć możemy Kylo Rena, który zboczył ze ścieżki Jedi, by powrócić na jasną stronę Mocy w Epizodzie IX. Byłymi Jedi są też obecni – nawiasem mówiąc, również mistrz i uczennica – Baylan Skoll i Shin Hati.

Relacja mistrzyni i uczennicy jest sygnalizowana w kontekście spotkania Ahsoki z Sabine. Oprócz tego wyraźnie zaznaczony jest związek na tej właśnie płaszczyźnie bohaterki serialu i Anakina. Najpewniej dawne dzieje odegrają rolę w tym, jak protagonistka będzie postrzegać siebie w nowej roli. Niewykluczone, iż to kolejna wskazówka, że jeszcze raz zobaczymy Haydena Christensena.

Zapowiedź obejrzeć możecie poniżej. Ahsoka zadebiutuje na Disney+ 23 sierpnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.