Filmy

„The Mandalorian” kolejnym specialem LEGO Star Wars na Disney+

Powstała w 2019 roku platforma streamingowa Disney+ znacząco przyczyniła się do rozwoju uniwersum Gwiezdnych wojen. Na przestrzeni ostatnich lat mieliśmy okazję obejrzeć ogrom seriali aktorskich czy animowanych. Serwis okazał się jednak domem dla jeszcze jednego typu projektów – filmów LEGO Star Wars.

Jak dotąd zadebiutowały trzy takie produkcje. Były to The LEGO Star Wars Holiday Special, Terrifying Tales oraz Summer Vacation. W tym roku doczekać mamy się kolejnej. Według ostatnich przecieków nadchodzący film zadebiutuje na Disney+ jesienią. Wyjątkowa będzie jego tematyka, orbitująca wokół serialu The Mandalorian.

Jak informuje portal Star Wars News Net, na San Diego Comic Con pojawiła się grafika ujawniająca nadchodzące atrakcje marki LEGO. Wśród nich znajduje się projekt zatytułowany Mandoween – Celebrate the Season. Wygląda zatem na to, iż ponownie otrzymamy special związany z Halloween. Zapewne znów będzie utrzymany w konwencji filmu grozy (choć oczywiście dostosowanego do najmłodszych widzów i zrealizowanego z przymrużeniem oka). Tytuł wskazuje też, iż rdzeń historii w jakiś sposób związany będzie z Mandalorianami – najpewniej Dinem Djarinem i Grogu.

Terrifying Tales, poprzedni halloweenowy special, zadebiutował na samym początku października. Bardzo prawdopodobne, że Mandoween trafi na Disney+ w podobnym terminie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.