Gry

Kultowa gra Star Wars dostępna za darmo!

Choć z dzisiejszej perspektywy może się to wydawać nieprawdopodobne, w przeszłości gry Star Wars debiutowały regularnie i w imponującej ilości. Wiele z nich cechowało się też wysoką jakością, dzięki czemu nawet po tylu latach fani wspominają je z przyjemnością. Jedną z takich pozycji zdecydowanie było The Force Unleashed.

Fabuła gry osadzona jest pomiędzy Zemstą Sithów a Nową nadzieją. Głównym bohaterem jest natomiast Starkiller – sekretny uczeń samego Dartha Vadera, który na jego zlecenie zabija Jedi ocalałych z Czystki. Protagonista posiada również rzadkie zdolności, które sprawiają, iż tytuł jest całkiem widowiskowy pomimo swojego wieku.

Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się ze Star Wars: The Force Unleashed lub macie ochotę na powtórkę, teraz nadarza się ku temu okazja. Tytuł znajduje się bowiem obecnie na liście darmowych gier dostępnych w Prime Gaming. Aby dołączyć do usługi musicie posiadać aktywną subskrypcję Amazon Prime – ta posiada natomiast 30-dniowy darmowy okres próbny.

Jeśli ta okazja budzi Waszą ciekawość, zachęcamy do sprawdzenia, jak The Force Unleashed trzyma się po 15 latach od premiery. Ponadto rejestrując się do Amazon Prime używając linku z tego wpisu, wesprzecie naszą działalność.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.