Seriale

„Ahsoka” S01E01 online – gdzie oglądać serial Star Wars?

Po długim oczekiwaniu w końcu zadebiutował najnowszy serial aktorski Star WarsAhsoka. Nowe odcinki będą pojawiać się co tydzień, a więc będzie to maraton przygód w odległej galaktyce.

Ahsoka jest dostępna ekskluzywnie na platformie streamingowej Disney+. W tym momencie oglądać można już odcinki Mistrz i uczeń oraz Trud i kłopoty. Następny epizod pojawi się w ofercie serwisu w najbliższą środę, czyli 30 sierpnia.

Niewykluczone, że z czasem serial będzie dystrybuowany również innymi ścieżkami. Andor niedługo po finale trafił do telewizji, a The Mandalorian wkrótce otrzyma wydania Blu-ray i 4K. Póki co subskrypcja Disney+ pozostaje jednak jedynym legalnym sposobem na oglądanie produkcji.

Ahsoka będzie składać się łącznie z ośmiu odcinków. Poniżej zobaczyć możecie pełen kalendarz premier nadchodzących epizodów serialu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.