Wydarzenia

„Ahsoka” na wielkim ekranie? Piąty odcinek przedpremierowo w kinach

Najnowszy serial aktorski Star Wars, Ahsoka, dotarł już do połowy sezonu. Cztery odcinki – a w szczególności ostatni z nich – były dla fanów Gwiezdnych wojen prawdziwą ucztą. Dlatego też nadchodzący epizod obejrzeć będzie można nie tylko na Disney+. Ahsoka trafi bowiem także na ekrany wybranych kin.

Będzie to prawdziwe święto dla entuzjastów serialu. W czwartym odcinku na krótką chwilę pojawił się Hayden Christensen jako Anakin Skywalker. W nadchodzącym epizodzie główna bohaterka najpewniej spędzi z nim więcej czasu, jednocześnie eksplorując Świat Pomiędzy Światami. Takie wydarzenie aż prosiło się o wyjście poza telewizory.

Jak zapowiedziano na oficjalnej witrynie Star Wars, tuż przed premierą piątego odcinka Ahsoki, fani będą mieli okazję zobaczyć go w wybranych kinach. Seanse odbędą się w 10 amerykańskich miastach. Będą to: Boston, Chicago, Dallas, Los Angeles, Nowy Jork, Orlando, Filadelfia, San Francisco, Seattle i Waszyngton. Wydarzenie rozpocznie się we wtorek 12 września o godzinie 5:00 po południu czasu pacyficznego, czyli z godzinnym wyprzedzeniem względem debiutu w sieci. Poza Stanami Zjednoczonymi epizod na wielkich ekranach zobaczyć będzie można też w Londynie, Bangkoku i Sao Paolo. O pokazach na terenie Polski niestety możemy jedynie marzyć.

Pozostaje nam premiera na Disney+. Piąty odcinek trafi na platformę streamingową w następną środę.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.