Seriale

Premiery Star Wars na Disney+ w 2024 oficjalnie zapowiedziane

Zbliżamy się do końca bieżącego roku. Pod kątem ilości gwiezdnowojennych treści, z którymi mieliśmy okazję zapoznać się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, 2023 z całą pewnością należy uznać za bardzo dobry okres. Ale jak będzie wyglądał nadchodzący rok? Kontrolująca markę Gwiezdnych wojen korporacja Disney już wysyła pierwsze sygnały.

W informacji prasowej dotyczącym planów platformy streamingowej Disney+ na rok 2024 znalazły się informacje na temat premier nowych projektów Star Wars. Póki co ogłoszenie zawiera jedynie dwa tytuły. Z czasem lista na pewno jeszcze się rozszerzy, bowiem przedstawione są jedynie seriale aktorskie. Wiemy natomiast, że w Lucasfilmie powstaje także garść produkcji animowanych. Dodatkowo część projektów, których można by oczekiwać w zapowiedziach na 2024, może obecnie mieć przed sobą niepewną przyszłość. Ze względu na strajki scenarzystów i aktorów w Stanach Zjednoczonych wstrzymano bowiem ich realizację.

Na ten moment Disney+ zapowiada zatem, iż w przyszłym roku zobaczymy The Acolyte oraz Skeleton Crew. Pierwszy projekt zaprezentuje nam erę Wielkiej Republiki, którą po raz pierwszy zobaczymy w live action. Drugi to kolejny spin-off The Mandalorian z akcją osadzoną w podobnym czasie.

Jak na razie nie znamy nawet przybliżonych terminów premier żadnego z tych seriali.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.