Seriale

Zeb z „Rebeliantów” w live action na nowych ujęciach

Najpopularniejszym rodzajem niespodzianek, które przygotowują dla fanów twórcy seriali Star Wars, zdecydowanie są występy gościnne znanych postaci. W ostatnim czasie szczególną uwagą cieszą się debiuty bohaterów z animacji w aktorskich wersjach. Jedną z takich postaci był Zeb z Rebeliantów, który kilka miesięcy temu pojawił się w 3. sezonie The Mandalorian.

Cameo postaci było niespodziewanym i bardzo miłym smaczkiem, jednak równocześnie obejmowało jedynie krótką scenkę. Zeb niestety nie miał czas, aby naprawdę zabłysnąć na ekranie. Widzowie zaś nawet nie mogli za bardzo mu się przyjrzeć. Po kilku dniach od premiery dowiedzieliśmy się, iż w bohatera ponownie wcielił się Steve Blum, użyczając mu już nie tylko głosu, ale także ruchów i mimiki. Teraz natomiast mamy okazję jeszcze lepiej zagłębić się w projekt postaci powstały na użytek projektu live action.

Artysta Aaron McBride udostępnił bowiem nieujawniane dotąd grafiki koncepcyjne. Możemy dokładnie obejrzeć mundur Nowej Republiki, który nosi Zeb, jak również przyjrzeć się szczegółom jego fizjonomii.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.