Filmy

Jezioro Como — tam powiesz jej, że nie lubisz piasku

Niektórzy wyrażają swoje uczucia słowami pełnymi czułości, inni obdarowują swoich bliskich bogactwem prezentów. Są też tacy, którzy delikatnie poklepią swojego ukochanego po ramieniu, ofiarowując mu słodki upominek… a miłośnik Gwiezdnych Wojen wyrazi swoją niechęć do piasku. Przed Wami malownicze jezioro Como we Włoszech, świadek rosnącego uczucia między Padme i Anakinem.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, gdzie stworzyć magiczne wspomnienia, wyrażając jednocześnie swoją nieograniczoną miłość, mamy dla was propozycję, której trudno się oprzeć. Malownicze otoczenie jeziora Como we Włoszech z Villą Del Balbianello na czele, jawi się jako doskonałe miejsce do zorganizowania wymarzonej ceremonii ślubnej dla każdej fanki i fana Gwiezdnych Wojen. To właśnie tu, w otoczeniu przyrody pełnej uroku, kręcone były niezapomniane sceny na planecie Naboo w filmie Atak Klonów.

Pobliskie rejony zostały wykorzystane do nakręcenia scen z udziałem dwójki znanych nam bohaterów, którzy ostatecznie zawierają tam potajemny związek małżeński. Zielone wzgórza i majestatyczne budynki świetnie nadały się do odzwierciedlenia wizji Georga Lucasa. Z pomocą technologii komputerowej wypracował on charakterystyczny krajobraz Naboo. To właśnie w tym otoczeniu Anakin Skywalker wypowiada słynne już słowa „I don’t like sand. It’s coarse and rough and irritating and it gets everywhere”, nawiązując do swojego dzieciństwa na piaszczystej planecie Tatooine.

Kosztowna miłość, czy kosztowna nienawiść?

Jednak podryw na nienawiść do piasku sporo kosztuje. O ile samo wejście na teren osławionej willi nie jest tak kosztowne (ok. 60 zł), o tyle wynajęcie powierzchni i zaplanowanie ślubu może zaboleć standardowy portfel. Portale weselne, zajmujące się organizacją ślubów na terenie obiektu, proponowały przygotowanie ceremonii dla najbliższych już za 3-4 tys. euro (2019). Końcem roku 2023 średnie wydatki na realizacje weselnych marzeń oscylowały między 10-20 tys. euro.

Jeśli jednak w te walentynki jeszcze nie stać Was na skromny ślub na Naboo, mamy dla Was inną propozycję. Rozsiądźcie się wygodnie w fotelu, przytulcie swoją drugą połówkę i udajcie się w świat marzeń podczas jubileuszowego seansu Mrocznego Widma.

Więcej o 25-leciu prequeli tutaj!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.