Filmy

25-lecie prequeli Gwiezdnych Wojen z Empire Magazine

To już dwadzieścia pięć lat odkąd fani Gwiezdnych Wojen mogli poznać początek historii Anakina Skywalkera. Niedawno otrzymaliśmy informacje o ponownej emisji Mrocznego Widma, które ma w tym roku jubileuszowo powrócić na kinowe ekrany. Ale to nie koniec niespodzianek, które czekają na tych spragnionych fanowskich emocji. Empire Magazine ponownie próbuje zachwycić miłośników uniwersum.

Wraz z nadchodzącym jubileuszem Empire Magazine opublikowało trzy najnowsze okładki, nawiązujące do filmowej serii. Kupujący będą mogli wybrać pomiędzy Ciemną a Jasną Stroną mocy, której motywy wykorzystano na tytułowych grafikach autorstwa Paula Shippera. Jedna z nich (środkowa) dostępna będzie jedynie dla abonentów. Za wykonanie ilustracji odpowiada Bill McConkey.

Jednak to nie wszystko. W nadchodzącym wydaniu magazynu czekają na nas fascynujące wywiady z ulubionymi aktorami, którzy przenieśli się wspomnieniami do kultowych chwil na planie filmowym. Czytelnicy będą mieli okazję odkryć nowe, interesujące fakty, m.in. z udziałem Ewana McGregora (Obi-Wan Kenobi), Natalie Portman (Padme Amidala), Liama Nessona (Qui-Gon Jinn), Haydena Christensena (Anakin Skywalker) oraz Samuela L. Jacksona (Mace Windu). Ponadto, magazyn będzie obfitował w unikatowe i ekskluzywne fotografie, które dodatkowo wzbogacą najnowsze wydanie.

Nie zapominajmy jednak, że powrót Mrocznego Widma to jedynie wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o niespodzianki, które czekają na fanów w tym roku. Disney+ już podzieliło się wstępnymi planami dotyczącymi premier nowych aktorskich seriali. Rok 2024 przyniesie ze sobą wiele nowości i w postaci fascynujących produkcji, które z pewnością zachwycą widzów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.