Gry

Klasyczny „Battlefront II” do odebrania za darmo

Przyszłość gier wideo osadzonych w świecie Star Wars zapowiada się bardzo solidnie. Jednak wciąż odczuwać można niedosyt wywołany małą ilością projektów z ostatnich lat. W jego obliczu bardzo łatwo spoglądać z nostalgią na poprzednie dekady, kiedy gwiezdnowojennych gier ukazywało się naprawdę dużo. Siłą rzeczy nierzadko trafiały się wśród nich tytuły bardzo dobre. Jednym z takich przypadków z całą pewnością jest Battlefront II.

Pomimo rebootu marki w 2015 pod kierownictwem EA, klasyczne Battlefronty to pozycje wręcz nieśmiertelne. Szczególnie wydana w roku 2005 „dwójka” cieszy się uznaniem wśród fanów – zarówno Gwiezdnych wojen, jak i komputerowych strzelanek. Dlatego ucieszyć może wieść, iż Battlefront II jest obecnie dostępny do odebrania całkowicie za darmo. To świetna okazja do nadrobienia lub przypomnienia sobie tego wyjątkowego tytułu.

Gra znalazła się na czerwcowej liście oferty Prime Gaming. Usługa jest częścią pakietu Amazon Prime, który daje nowym użytkownikom darmowy, 30-dniowy okres próbny. Odebrane gry można natomiast zachować w bibliotece bezterminowo. Funkcjonalnie zatem klasyczny Battlefront II będzie dostępny za darmo jeszcze w ciągu najbliższego miesiąca. Do tego jeśli zarejestrujecie się do usługi poprzez link z tego artykułu, wesprzecie naszą działalność.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.