Seriale

Znamy czas trwania trzeciego odcinka „The Acolyte”!

W ubiegłym tygodniu na Disney+ w końcu zadebiutował serial Star Wars: The Acolyte. Najnowsza produkcja zabiera nas w nieeksplorowane dotąd na ekranie zakątki odległej galaktyki – okres Wielkiej Republiki. Do tego fabuła rozgrywa się wokół śledztwa dotyczącego morderstw Jedi, co sprawia, że projekt ma sporo materiału do zaprezentowania.

Pomimo tego The Acolyte nie zmienia trendu gwiezdnowojennych tytułów Disney+. Odcinki w dalszym ciągu oscylują wokół dolnej granicy telewizyjnego standardu czasu trwania, schodząc nawet poniżej 40 minut. Dwa epizody udostępnione w dniu premiery liczyły odpowiednio 41 i 36 minut. Trzeci będzie jak na razie najdłuższym, ale niewielką różnicą.

Według doniesień portalu Bespin Bulletin nadchodzący odcinek serialu trwać będzie 42 minuty. Jako że ten sam raport potwierdził się dla debiutu The Acolyte, w związku z czym można już z dużą pewnością przyjąć go za prawidłowy. Po premierze możemy też stwierdzić, iż podany czas dotyczy całego dostępnego materiału. Oznacza to, że w tych 42 minutach zawierają się napisy końcowe oraz skrót wydarzeń z poprzednich epizodów.

Odcinek trafi na streaming w nocy z wtorku na środę.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.