Seriale

[Plotka] Znana postać pojawi się w serialu „The Bad Batch”

Choć od premiery serialu animowanego The Bad Batch – powstałego na kanwie sukcesów ostatniego sezonu The Clone Wars – dzieli nas zaledwie kilka miesięcy, to na ten moment nie wiemy o nim praktycznie nic. Jednakże najnowszy wyciek może sugerować kierunek serialu.

Przypomnijmy, że bohaterami animacji mają być klony z tytułowego oddziału, który mogliśmy poznać w finałowym sezonie Wojen klonów, a akcja produkcji ma rozgrywać się już po Zemście Sithów. Jak donosi uznany portal Cinelinx, w serialu przyjdzie nam spotkać… Bo-Katan Kryze – przywódczynię Nocnych Sów i jedną z czołowych postaci wśród Mandalorian, którą możemy znać ze wspomnianych Wojen klonów, Rebeliantów oraz od niedawna z The Mandalorian.

W trakcie akcji serialu Bo-Katan będzie prawdopodobnie zmagała się ze skutkami oblężenia Mandalory oraz pojawieniem się na miejscu Imperium, przeciwko któremu będzie walczyć kilkanaście lat później. Wnioskując po pojawieniu się Kryze oraz okresie, w jakim osadzona jest akcja serialu, możemy przypuszczać, że animacja będzie swoistym pomostem między Wojnami klonów a Rebeliantami.

The Bad Batch zadebiutuje na platformie Disney+ w pierwszej połowie 2021 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.