Książki i komiksy

Mistrz Yoda na okładce komiksu „The High Republic”

Do startu projektu The High Republic został mniej niż miesiąc i zewsząd napływają coraz to nowe informacje na temat nadchodzącej ery Gwiezdnych wojen. Kilka dni temu zapowiedzi doczekała się kolejna powieść, w najnowszym komiksie Star Wars rozpoczyna się Operacja Starlight nawiązująca do nadajników z tego okresu, a na ujawnionej kilka dni temu okładce komiksu możemy zobaczyć, jak wygląda pewna znana postać.

Chodzi o Mistrza Yodę, który wraz z Avar Kriss pojawił się na alternatywnej okładce pierwszego zeszytu miniserii The High Republic od wydawnictwa Marvel.

To jedna z niewielu okazji, gdy w materiałach marketingowych THR możemy przyjrzeć się Wielkiemu Mistrzowi Jedi, którego znamy głównie z filmowego ekranu – przypuszczalnie nie odegra on wielkiej roli w całej opowieści i twórcy skupią się na rozwijaniu nowych postaci.

Wspomniany komiks zadebiutuje na rynku 6 stycznia, dzień wcześniej pojawią się powieści Light of the Jedi autorstwa Charlesa Soule’a oraz A Test of Courage pióra Justiny Ireland.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.