Seriale

Sasha Banks nie pojawi się już w 2. sezonie „The Mandalorian”

W przedostatnim odcinku The Mandalorian na ekranie po raz pierwszy w formie live action zobaczyliśmy Bo-Katan Kryze odgrywaną przez Katee Sackhoff. Choć była to zdecydowania najważniejsza z postaci, które pojawiły się w Rozdziale 11, serial wprowadził do świata Star Wars również dwoje innych Mandalorian. Wygląda jednak na to, że na razie był to ostatni raz, gdy widzieliśmy przynajmniej jedną z tych postaci.

Jak bowiem zdradziła w wywiadzie udzielonym portalowi ComicBook Sasha Banks, odtwórczyni roli Koski Reeves, The Heiress był ostatnim odcinkiem 2. sezonu The Mandalorian, w którym wystąpiła.

„Mogę tylko mieć nadzieję, że fani dowiedzą się więcej [o tej postaci – przyp. red.], niestety jestem tylko w tym odcinku. To niesamowite, ale w tej chwili możemy jedynie liczyć na więcej. Gdybym miała wyrazić jakieś pragnienie, to mam nadzieję, że ja i Katee, Bo-Katan, zdobędziemy kiedyś Darksaber. Ale zobaczymy, nic więcej nie wiem.”

Trudno powiedzieć, czy ma to jakieś znaczenie w kontekście potencjalnego pojawienia się Bo-Katan w innych odcinkach 2. sezonu – Koska Reeves i Axe Woves są bohaterami trzeciego planu i mandaloriańską przywódczynię możemy rzecz jasna zobaczyć równie dobrze bez ich udziału, jednak fakt, iż jedna z postaci na pewno już się nie pojawi, może budzić pewne wątpliwości. Wiemy dobrze, że w planach są jeszcze przynajmniej dwa sezony The Mandalorian, więc nie można wykluczyć, iż bohaterka Katee Sackhoff mogłaby powrócić dopiero w ramach kolejnej porcji odcinków.

Na odpowiedzi będziemy musieli po prostu zaczekać – to natomiast nie potrwa długo. Już jutro bowiem na Disney+ trafi piąty odcinek 2. sezonu The Mandalorian i tym samym do zakończenia emisji pozostaną tylko trzy tygodnie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.