Seriale

Sasha Banks nie pojawi się już w 2. sezonie „The Mandalorian”

W przedostatnim odcinku The Mandalorian na ekranie po raz pierwszy w formie live action zobaczyliśmy Bo-Katan Kryze odgrywaną przez Katee Sackhoff. Choć była to zdecydowania najważniejsza z postaci, które pojawiły się w Rozdziale 11, serial wprowadził do świata Star Wars również dwoje innych Mandalorian. Wygląda jednak na to, że na razie był to ostatni raz, gdy widzieliśmy przynajmniej jedną z tych postaci.

Jak bowiem zdradziła w wywiadzie udzielonym portalowi ComicBook Sasha Banks, odtwórczyni roli Koski Reeves, The Heiress był ostatnim odcinkiem 2. sezonu The Mandalorian, w którym wystąpiła.

„Mogę tylko mieć nadzieję, że fani dowiedzą się więcej [o tej postaci – przyp. red.], niestety jestem tylko w tym odcinku. To niesamowite, ale w tej chwili możemy jedynie liczyć na więcej. Gdybym miała wyrazić jakieś pragnienie, to mam nadzieję, że ja i Katee, Bo-Katan, zdobędziemy kiedyś Darksaber. Ale zobaczymy, nic więcej nie wiem.”

Trudno powiedzieć, czy ma to jakieś znaczenie w kontekście potencjalnego pojawienia się Bo-Katan w innych odcinkach 2. sezonu – Koska Reeves i Axe Woves są bohaterami trzeciego planu i mandaloriańską przywódczynię możemy rzecz jasna zobaczyć równie dobrze bez ich udziału, jednak fakt, iż jedna z postaci na pewno już się nie pojawi, może budzić pewne wątpliwości. Wiemy dobrze, że w planach są jeszcze przynajmniej dwa sezony The Mandalorian, więc nie można wykluczyć, iż bohaterka Katee Sackhoff mogłaby powrócić dopiero w ramach kolejnej porcji odcinków.

Na odpowiedzi będziemy musieli po prostu zaczekać – to natomiast nie potrwa długo. Już jutro bowiem na Disney+ trafi piąty odcinek 2. sezonu The Mandalorian i tym samym do zakończenia emisji pozostaną tylko trzy tygodnie.

3 komentarze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.