Seriale

Kaskader Pedro Pascala reaguje na występ aktora w finale 2. sezonu „The Mandalorian”

Choć w finałowym odcinku 2. sezonu The Mandalorian, a szczególnie w samej jego końcówce, prawdopodobnie największą uwagę zwrócił na siebie Luke Skywalker, w ostatniej scenie jak najbardziej był obecny główny bohater serialu. Dla Dina Djarina był to bardzo ważny i bardzo emocjonalny moment, zaś wcielający się w niego Pedro Pascal zdołał znakomicie przekazać odczucia postaci w chwili podsumowującej wieloodcinkową relację z Grogu.

Fakt ten na szczęście nie umknął wszystkim oglądającym. W mediach społecznościowych do kwestii występu Pascala odniósł się kaskader aktora, Brendan Wayne. Jednocześnie zdementował plotki o konflikcie odtwórcy tytułowej roli The Mandalorian z Lucasfilmem, które jakiś czas temu pojawiły się w sieci i sugerowały, jakoby Pedro Pascal był niezadowolony z ciągłego zasłaniania twarzy w serialu i groził opuszczeniem projektu. Oczywiście były to doniesienia na tyle absurdalne, że dotąd nawet nie poświęcaliśmy im tutaj miejsca, jednak skoro możemy dostarczyć potwierdzenie, iż należy włożyć je między bajki, nie zawahamy się skorzystać z okazji.

„Bez spoilerów! Ale na wypadek, gdyby świat jeszcze nie wiedział, Pedro Pascal jest niesamowity. Droga do przebycia, którą napisano mu na ten sezon, była taka piękna. Faktem jest, że Pedro wyszedł poza strony scenariusza i zrobił z tego coś epickiego. Dziękuję ci.
Tak! Pedro wróci i będzie wspaniały. To nigdy nie podlegało dyskusji. Nie wierzcie we wszystko, co przeczytacie.
A teraz pora szykować się na Wonder Woman 1984.”

Wonder Woman 1984 to najbliższy projekt, w którym będziemy mogli zobaczyć Pedro Pascala – w kilku krajach film Patty Jenkins (będącej też reżyserką zapowiedzianego ostatnio gwiezdnowojennego filmu Rogue Squadron) zadebiutował już na kinowych ekranach, w innych czeka na premierę na HBO Max i w kinach. W Polsce platforma streamingowa jest jeszcze niedostępna, zaś seanse planowane są dopiero na drugą połowę stycznia. Jeśli natomiast o The Mandalorian chodzi, to oczywiście przygotowywane są już kolejne dwa sezony, w których – jak właśnie ostatecznie potwierdził Brendan WaynePedro Pascal również wystąpi. Ponadto nie można wykluczyć, że Din Djarin pojawi się w którymś ze spin-offów serialu – aktor wcielający się w bohatera sam zresztą do takiego pomysłu nastawiony jest bardzo entuzjastycznie.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.