Seriale

Główny bohater „The Mandalorian” pojawi się w serii o Ahsoce? Pedro Pascal odpowiada

Może być trudno w to uwierzyć, ale już w tym tygodniu na Disney+ zadebiutuje odcinek The Mandalorian kończący 2. sezon serialu. Oznacza to, że po weekendzie bardzo długo nie zobaczymy już nowych przygód Dina Djarina. Bohater powróci bowiem na ekrany naszych telewizorów dopiero wraz z 3. sezonem produkcji, a później – znów po przerwie – w ramach planowanego już 4. sezonu. Możliwe jednak, że nie będą to jedyne występy Pedro Pascala w świecie Gwiezdnych wojen.

Zapowiedziano w końcu aż dwa spin-offy The Mandalorian, które rozgrywać będą się w tym samym czasie, co pierwszy serial aktorski Star Wars. Ponadto za Ahsokę i Rangers of the New Republic również odpowiadać będą przede wszystkim Jon Favreau i Dave Filoni, tak że wszystkie trzy projekty zapewne będą do siebie zbliżone pod kątem klimatu. Debiut Ahsoki Tano w live action – choć bohaterka istnieje już od dłuższego czasu – miał miejsce dopiero w piątym odcinku 2. sezonu The Mandalorian i jej solowy serial najpewniej będzie stanowić kontynuację wówczas napoczętego wątku. Zaś niezależnie od tego, jakie postaci okażą się bohaterami drugiego serialowego spin-offu, siłą rzeczy również powinny spełniać warunek bycia częścią głównego tytułu. A skoro własne tytuły otrzymują bohaterowie pojawiający się w The Mandalorian, to czemu Din Djarin nie mógłby pojawić się w ramach ich historii?

Odtwórca jego roli, Pedro Pascal, spytany został w wywiadzie udzielanym portalowi Comic Book, czy jest szansa na jego pojawienie się w projektach rozwijanych wokół The Mandalorian.

„Musi być. Trzymam kciuki. Jak mógłby się nie pojawić? To jest coś znacznie większego, niż ktokolwiek z nas, jesteśmy tylko pasażerami we wspaniały sposób. Ja dowiaduję się dopiero, gdy podjęte decyzje są ujawniane.”

Jako że aktor stosunkowo niedawno miał okazję współpracować z Patty Jenkins, która została reżyserką jednej z nadchodzących produkcji kinowych Star Wars, z szerokim uśmiechem na twarzy skomentował wieści na temat Rogue Squadron:

„Mówiła mi, że coś się szykuje, ale nie powiedziała co. Jak mogła mi nie powiedzieć?”

Finałowy odcinek The Mandalorian trafi na Disney+ już w ten piątek. Tydzień później natomiast, w święta Bożego Narodzenia, w zagranicznych kinach i na HBO Max debiutować będzie Wonder Woman 1984 – efekt współpracy Pedro Pascala i Patty Jenkins. Polska data premiery filmu zaplanowana jest na 22 stycznia przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.