Seriale

Odtwórca roli młodego Boby Fetta chciałby powrócić do swojej roli

Wielu fanów bardzo ciepło przyjęło powrót Boby Fetta w niedawno zakończonym sezonie The Mandalorian. W stronę Temuery Morrisona popłynęła ogromna ilość podziękowań i ciepłych słów, ale fani nie zapomnieli o innym odtwórcy roli najsłynniejszego łowcy nagród w galaktyce.

Daniel Logan, bo o nim mowa, wcielił się w postać młodego Boby w Ataku klonów. Do tego czasu zdążył już dorosnąć, więc niektórzy chcieliby zobaczyć go na powrót skrytego pod zieloną zbroją.

Daniel napisał na swoim koncie:

„Jestem przytłoczony i poruszony wszystkimi pomysłami, komentarzami i wsparciem, jakie mi okazujecie, abym w jakiś sposób powrócił jako Boba Fett. Mam nadzieję, że wrócę! Ale jeśli to się nie stanie, i tak będę wdzięczny za bycie częścią tak uwielbianego bohatera oraz uniwersum Star Wars. Dziękuję Wam wszystkim! Niech Moc będzie z Wami.”

Twórcy The Mandalorian oraz nadchodzącego w grudniu przyszłego roku The Book of Boba FettJon Favreau i Dave Filoni – już nie raz udowodnili, że śledzą castingowe pomysły fanów. Być może w serialu poświęconym Fettowi zobaczymy Daniela Logana w jakiejś małej roli lub ponownie jako Bobę Fetta, na przykład w retrospekcjach. Do czasu przyszłorocznej premiery pozostają nam wyłącznie domysły.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.