Seriale

Lucasfilm przygotowuje się do produkcji „The Acolyte”

Dwa tygodnie temu, w czasie Disney Investor Day 2020 oficjalnie zapowiedziano wiele gwiezdnowojennych projektów, z których większość stanowią kierowane na Disney+ seriale. Jednym z nich jest The Acolyte, za który odpowiadać będzie Leslye Headland.

Okazuje się, że w rozwój tego tytułu zaangażowana będzie Rayne Roberts, wiceprezeska Lucasfilmu, dotąd odpowiedzialna przede wszystkim za filmowe produkcje ze świata Star Wars, choć z małym wyjątkiem. Roberts brała dotąd udział w powstawaniu trylogii Sequeli, spin-offów Rogue One i Solo, a także serialu animowanego Rebelianci. Obecnie pracować ma również nad nadchodzącymi projektami kinowymi, czyli Rogue Squadron Patty Jenkins i niezatytułowanym jeszcze filmem Taiki Waititiego.

W tej chwili nie mówi nam to wiele, być może poza faktem, iż najwyraźniej Lucasfilm pomału zamierza kompletować już załogę potrzebną do realizacji The Acolyte. Oba pozostałe projekty, w które zaangażowana jest Rayne Roberts, są już bowiem powoli przygotowywane – Patty Jenkins z nieznanym scenarzystą pracują już od dłuższego czasu nad scenariuszem Rogue Squadron, podobnie jak Taika Waititi i Krysty Wilson-Cairns nad scenariuszem kolejnego filmu.

The Acolyte dustrybuowany będzie za pośrednictwem platformy streamingowej Disney+. Serial ma być osadzony w schyłkowym okresie The High Republic, a więc w okolicach 50 lat przed akcją Mrocznego widma.

Podobne posty

6 komentarzy

  1. Fajnie, że powracają do starej republiki, ale wątpię, że ta kobieta nie sp*erdoli serialu. Każdy współtwórca spod ręki Kathleen Kennedy to porażka. Tylko ci co ściśle współracowali z Lucasem są dobrzy (poza nią). Np. Filoni i Faverou.
    Kobitki którym w głowie tylko polityczność zawsze wyrządzą więcej szkód, niż pożytku.

    1. Nie zwróciłem uwagii, że „Acolyte” też jakaś babka reżyseruje. No to lipa ;p

      Bo ciężko czekać na takie seriale, które jak napisałeś wyżej są w rękach współpracowników nie Lucasa, a Kennedy i nareszcie ktoś napisał o co tu chodzi tak naprawdę z tym nie czekam prawie na żadne, a Mnie za to hejtowano jak pisałem w ten sposób po finale Mando.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.