Seriale

Trzeci sezon „The Mandalorian” jednak z opóźnieniem?

Niecałe dwa tygodnie temu (w czasie Disney Investor Day 2020) ogłoszono, iż kolejnego sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars spodziewać możemy się na święta przyszłego roku. Wątpliwości w tej kwestii wzbudził jednak fakt, iż wraz z debiutem ostatniego odcinka 2. sezonu The Mandalorian oficjalnie zapowiedziano, że w grudniu 2021 na Disney+ trafi inny serial, The Book of Boba Fett.

Jak zdradził Jon Favreau, zdjęcia do spin-offu o Bobie Fetcie trwają już od jakiegoś czasu, a gdy tylko się skończą, plan poświęcony zostanie na realizację 3. sezonu The Mandalorian. A ponieważ pierwsze doniesienia na temat The Book of Boba Fett mówiły o miniserialu, można było jeszcze podejrzewać, iż mimo wszystko Lucasfilm zdoła wypuścić oba tytuły w grudniu przyszłego roku.

Najwyraźniej jednak tak się nie stanie i 3. sezon The Mandalorian najpewniej zobaczymy dopiero w roku 2022, bowiem w kalendarzu premier na 2021 wysłanym dziennikarzom przez Disneya o serialu nie ma mowy.

Opóźnienie najprawdopodobniej nie będzie zbyt duże. Jeśli produkcja 3. sezonu rozpocząć ma się na początku przyszłego roku, debiutu kolejnych odcinków The Mandalorian spodziewać można się również w okolicach początku kolejnego roku. A że w międzyczasie oglądać będziemy jeszcze spin-off The Book of Boba Fett, być może nawet nie zauważymy szczególnej różnicy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.