Seriale

Rosario Dawson jako Ahsoka i George Lucas na nowych zdjęciach z planu „The Mandalorian”

2. sezon The Mandalorian dobiegł końca wraz z premierą emocjonującego Rozdziału 16. Fani nie zdążyli jeszcze zupełnie ochłonąć po ośmiu tygodniach gwiezdnowojennych wrażeń, a Disney i Lucasfilm nie ustają w podtrzymywaniu dyskusji na temat pierwszego serialu aktorskiego ze świata Star Wars, wypuszczając na swojej platformie streamingowej godzinny dokument zatytułowany Disney Gallery: The Mandalorian: Making of Season 2, który przybliża zakulisowe szczegóły produkcji. W związku premierą materiału wideo ujawniono również kilka interesujących zdjęć z planu.

Skupiają się one na jednej z epizodycznych gwiazd najnowszego sezonu, czyli Ahsoce Tano granej przez Rosario Dawson. Co ciekawe, możemy zobaczyć zdjęcie, na którym aktorka dobrze bawi się w towarzystwie samego George’a Lucasa. Ojciec Gwiezdnych wojen jest częstym gościem planu Mandalorianina i najwyraźniej jest to jeden z tych momentów, gdy nastąpiła taka wizyta.

Ujęcia zobaczycie poniżej:

Parę tygodni temu – niedługo po premierze odcinka, gdzie zadebiutowała Ahsoka Tano – Rosario Dawson opisała reakcje Lucasa i Filoniego, kiedy pierwszy raz mogli zobaczyć stworzoną przez siebie postać w wersji aktorskiej. Artystka zwróciła wówczas uwagę na to, że obaj patrzyli, jak urzeczywistniają się ich wizje.

Finał 2. sezonu Mandalorianina nie był końcem przygód Dina Djarina, bowiem trwają już prace nad kolejnymi odcinkami, choć pojawią się one nieco później, niż pierwotnie zakładano. Co jednak ważniejsze z perspektywy samej Ahsoki, powstaje również samodzielny serial poświęcony tej postaci, za który również odpowiadają Dave Filoni i Jon Favreau.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.