Książki i komiksy

Kolejne zapowiedzi Star Wars od Egmontu – seria „Ścieżka przeznaczenia” rusza w kwietniu

Wczoraj oficjalny profil Star Wars Komiks zaprezentował nam okładkę i zapowiedź pierwszego w tym roku zeszytu serii SWK zatytułowanego Nadzieja umiera, zaś dziś, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, doczekaliśmy się ujawnienia tytułu kolejnego komiksu, którego premierę zaplanowano na kwiecień.

Jak możemy przeczytać w poście, od kwietnia ruszy nowa seria kanonicznych komiksów, którą otworzy pierwszy arc zeszłorocznej linii wydawniczej Marvela pod tytułem Ścieżka przeznaczenia. Pomimo zbieżności tytułu z serią publikowaną na łamach Star Wars Komiks, jest to zupełnie nowy cykl, wydawany za Oceanem od 2020 roku. Niestety, wzrośnie cena nowych komiksów – z 19,99 zł na 39,99 zł – jednak wiąże się to również z podniesieniem ich jakości. Otrzymamy więcej zawartości w miękkiej oprawie ze skrzydełkami, którą fani mogą kojarzyć z wydawanych dotychczas komiksów z Legend. Za przekład odpowiada Bartosz Czartoryski.

Jutro czeka nas jeszcze jedna zapowiedź kwietniowych nowości. Gdy tylko pojawią się informacje na ich temat, napiszemy o tym na naszych łamach.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.