Książki i komiksy

Startuje seria animacji przedstawiających bohaterów „Star Wars: The High Republic”

Wraz z początkiem tego roku ruszył wielki projekt wydawniczy Lucasfilmu, wprowadzający do uniwersum Star Wars zupełnie nową erę – The High Republic. W ciągu ostatnich trzech tygodni doczekaliśmy się premier książek i komiksów, które cieszą się ogromną popularnością, zbierając przy tym bardzo pozytywne recenzje wśród krytyków oraz fanów. Jedną z cech wyróżniających THR jest duża liczba wyrazistych bohaterów, jakich zaprezentowano czytelnikom, a teraz będziemy mieć szansę poznać ich nieco lepiej.

Na oficjalnym kanale Star Wars rozpoczęła się nowa seria krótkich animacji, dzięki którym zapoznamy się z sylwetkami najważniejszych postaci, przewijających się na kartach powieści i komiksów.

Jako pierwsza przedstawiona została członkini Zakonu Jedi imieniem Vernestra Rwoh – Mirialanka, którą pasowano na Rycerza w wieku 15 lat, co uczyniło z niej najmłodszą osobę noszącą ten tytuł.

Wideo obejrzycie poniżej:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.