Gry

„Star Wars: Battlefront 3” niebawem może doczekać się zapowiedzi!

Raptem kilka dni temu pisaliśmy na naszych łamach o pojawieniu się pierwszych przesłanek, iż EA pracuje już nad Star Wars: Battlefront 3. Aktorzy wcielający się w postaci występujące w drugiej odsłonie serii podzielili się wówczas na Twitterze zdjęciami z nagrań do nowej gry wideo. W tamtym momencie mogliśmy jedynie snuć przypuszczenia, lecz najnowsze doniesienia zdają się potwierdzać wcześniejsze dywagacje.

Jak dowiadujemy się z podcastu zamieszczonego na kanale Jeffa Grubba – osoby dobrze znanej w branży, posiadającej wiele sprawdzonych źródeł, dostarczających zakulisowych wieści o nadchodzących grach wideo – w doniesieniach o trzecim Battlefroncie kryje się sporo prawdy. Grubb nie ujawnia niestety nic więcej w tym temacie, jeśli natomiast osoba jego kalibru tak wyraźnie potwierdza plotki, możemy spodziewać się, że coś rzeczywiście jest na rzeczy.

Cała sytuacja staje się jeszcze ciekawsza, gdy zdamy sobie sprawę z faktu, iż zapowiedzi kolejnych części dużych produkcji bardzo często poprzedzane są sporymi promocjami na ich poprzednie odsłony… A Star Wars: Battlefront II akurat w tym momencie dostępny jest za darmo na Epic Games Store. Sami chyba przyznacie, że wszystkie te przesłanki tworzą razem spójną układankę.

Ostatecznie seria Battlefront jest po prostu niezwykle dochodowa. Obie części wydane przez Electronic Arts sprzedały się w ogromnych nakładach i do dziś mają rzeszę wiernych fanów, więc rezygnacja ze stworzenia kolejnej byłaby po prostu marnotrawstwem wielkiego potencjału.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.