Seriale

[Plotka] Zdjęcia do 3. sezonu „The Mandalorian” rozpoczną się dopiero w kwietniu

Jak informuje grupa FTIA (Film and Television Industry Alliance), prace nad 3. sezonem Mandalorianina rozpoczną się najwcześniej 5 kwietnia bieżącego roku w Los Angeles. Showrunner serialu aktorskiego Star Wars, Jon Favreau, zdradził jakiś czas temu, że nagrania zostaną zainicjowane przed końcem 2020 roku. Należy jednak pamiętać, że jest to plotka i póki co żadne oficjalne źródło nie potwierdziło tej wiadomości.

FTIA było wcześniej przedmiotem kontrowersji, kiedy na początku grudnia 2020 roku na ich stronie pojawił się raport o rozpoczęciu zdjęć do Kenobiego w styczniu tego roku. Miejscem nagrań miał być Boston w stanie Massachusetts, co później poprawiono na Boston położony w Wielkiej Brytanii. Podejrzany wydał się również opis produkcji, który bazował na niekanonicznej powieści Kenobi z serii Legend.

Producent wykonawczy Lucasfilm, Pablo Hidalgo, na swoim prywatnym Twitterze mocno skrytykował FTIA za publikowanie błędnych raportów o Kenobim, co jest bardzo istotne w kontekście doniesień o Mandalorianinie. Biorąc to wszystko pod uwagę, zalecamy podejście do sprawy z przymrużeniem oka. Jeżeli jednak plotka okazałaby się prawdziwa, to kolejnych odcinków przygód Dina Djarina moglibyśmy spodziewać się dopiero na wiosnę 2022 roku. Póki co Lucasfilm nie opublikował żadnej informacji związanej z produkcją.

Wstępnie 3. sezon The Mandalorian ma zadebiutować na początku 2022 roku na platformie Disney+. Wspomniany Kenobi jest zaplanowany na późniejsze miesiące 2022, o czym pisaliśmy tutaj.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.