Seriale

Ewan McGregor potwierdza – „Obi-Wan Kenobi” zaczyna zdjęcia późną wiosną!

Tym razem trudno o lepsze źródło informacji dotyczących rozpoczęcia zdjęć do serialu Obi-Wan Kenobi! Ewan McGregor potwierdził, że prace nad produkcją rozpoczną się późną wiosną. Co więcej, aktor zdradził również, gdzie odbędą się nagrania.

Aktor udzielił wywiadu, w którym stanowczo zdementował doniesienia, jakie pojawiały się ostatnio na różnych portalach. O jednej z tych spraw pisaliśmy m.in. tutaj. McGregor poinformował, że plan produkcji mieści się w Los Angeles, a nie, jak wcześniej głosiły plotki, w angielskim Bostonie. Od aktora dowiedzieliśmy się również, że Obi-Wan Kenobi ma używać technologii StageCraft, znanej również jako Volume. Tej samej użyto podczas zdjęć do Mandalorianina.

„Mój ojciec ciągle wysyła mi linki z kolejnych tabloidów i dodaje: „Myślałem, że będziesz kręcić to w L.A.”. Nie dziwię mu się. W końcu raz ktoś publikuje informacje o kręceniu w Bostonie, potem pojawia się korekta, mówiąca o angielskim Bostonie. […] Wspaniale będzie ponownie wcielić się w rolę Obi-Wana. Ostatni raz miałem okazję robić to w 2003 roku, a to było tak dawno temu. Wydaje mi się to nawet bardziej ekscytujące niż wcześniej.”

Premiera Obi-Wana Kenobiego jest wstępnie zaplanowana na 2022 rok i mamy nadzieję, że nic nie przeszkodzi w realizacji produkcji. Szczególnie tajemniczo brzmi oficjalna informacja o powrocie Haydena Christensena do roli Anakina Skywalkera. Kathleen Kennedy określiła to rewanżem stulecia. Co się za tym kryje? Czas pokaże!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.