Seriale

Ewan McGregor potwierdza – “Obi-Wan Kenobi” zaczyna zdjęcia późną wiosną!

Tym razem trudno o lepsze źródło informacji dotyczących rozpoczęcia zdjęć do serialu Obi-Wan Kenobi! Ewan McGregor potwierdził, że prace nad produkcją rozpoczną się późną wiosną. Co więcej, aktor zdradził również, gdzie odbędą się nagrania.

Aktor udzielił wywiadu, w którym stanowczo zdementował doniesienia, jakie pojawiały się ostatnio na różnych portalach. O jednej z tych spraw pisaliśmy m.in. tutaj. McGregor poinformował, że plan produkcji mieści się w Los Angeles, a nie, jak wcześniej głosiły plotki, w angielskim Bostonie. Od aktora dowiedzieliśmy się również, że Obi-Wan Kenobi ma używać technologii StageCraft, znanej również jako Volume. Tej samej użyto podczas zdjęć do Mandalorianina.

“Mój ojciec ciągle wysyła mi linki z kolejnych tabloidów i dodaje: “Myślałem, że będziesz kręcić to w L.A.”. Nie dziwię mu się. W końcu raz ktoś publikuje informacje o kręceniu w Bostonie, potem pojawia się korekta, mówiąca o angielskim Bostonie. […] Wspaniale będzie ponownie wcielić się w rolę Obi-Wana. Ostatni raz miałem okazję robić to w 2003 roku, a to było tak dawno temu. Wydaje mi się to nawet bardziej ekscytujące niż wcześniej.”

Premiera Obi-Wana Kenobiego jest wstępnie zaplanowana na 2022 rok i mamy nadzieję, że nic nie przeszkodzi w realizacji produkcji. Szczególnie tajemniczo brzmi oficjalna informacja o powrocie Haydena Christensena do roli Anakina Skywalkera. Kathleen Kennedy określiła to rewanżem stulecia. Co się za tym kryje? Czas pokaże!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.