Książki i komiksy

Zapowiedziano biografię rodu Skywalkerów – „Skywalker. A Family at War”

Jak dowiadujemy się z programu This Week! In Star Wars niedługo zostanie wydana książka, będąca swoistą biografią rodu Skywalkerów autorstwa Kristin Baver.

Pierwsza rodzina uniwersum Gwiezdnych wojen doczeka się biograficznego spisu, zatytułowanego Skywalker. A Family at War. Historia, na której opiera się autorka, ma rozpoczynać się od matki Anakina, Shmi, a kończyć na Rey, która symbolicznie przejęła miano Skywalkerów na końcu Epizodu IX.

Okładkę do książki przygotował Matt Ferguson, który w zeszłym roku stworzył plakat Imperium kontratakuje z okazji 40. rocznicy premiery. Autor stwierdził, że przy tworzeniu obrazu do A Family at War mocno wzorował się na oryginalnych dziełach, wykonanych na potrzeby Nowej nadziei w 1977 roku.

„Jestem niezwykle podekscytowana możliwością opowiedzenia historii Skywalkerów z perspektywy autorki biografii. Chciałam potraktować ich wszystkich jak realne postacie. Te postacie są potężniejsze, niż się wydaje, miały wpływ na losy całej galaktyki, a jednocześnie są tak niezwykle ludzkie, popełniając błędy.”

Kristin Baver

Skywalker. A Family at War będzie miało swoją premierę na wiosnę 2021 roku, a zostanie wydane przez wydawnictwo DK Publishing.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.