Gry

[Plotka] Nowi Inkwizytorzy, Maul i Oddział Inferno w „Jedi: Fallen Order 2”

Bardzo ciekawe informacje docierają do nas z Reddita. Jeden z użytkowników udostępnił przecieki dotyczące drugiej części Jedi: Fallen Order, sugerujące, że zobaczymy w niej Dartha Maula i Inferno Squad, znany z książki o tym samym tytule oraz gry Battlefront II.

Zanim przejdziemy do najważniejszych informacji, jakie przekazał GreenFatPotato, zaznaczmy, że jest to plotka i nie należy traktować jej jako wiadomość z wiarygodnego źródła. Trudno zweryfikować, ile rzeczy udostępnionych przez tego użytkownika się sprawdziło, dlatego zdecydowanie warto poczekać na bardziej oficjalnego lub przynajmniej wiarygodnego nadawcę.

GreenFatPotato przekazał kilka punktów, z których możemy wyciągnąć sporo wniosków i przypuszczeń. Pierwsza informacja mówi o tym, że sequel Upadłego zakonu rozpocznie się od razu po wydarzeniach z pierwszej części. Można podejrzewać, że będziemy świadkami poszukiwań wrażliwych na Moc dzieci (choć jest to daleko idące przypuszczenie, bowiem, jak wiemy z gry, Cal Kestis zniszczył holokron zawierający listę).

Druga wiadomość jest jeszcze ciekawsza, bo zakłada, że w grze zobaczymy Inferno Squad. Nie wiadomo jednak, czy będzie to faktyczny oddział pod dowództwem Iden Versio, jak widzieliśmy w Battlefroncie II, czy może bohaterowie pojawią się jeszcze przed uformowaniem ich jednostki (pierwsza część Jedi: Fallen Order rozgrywa się na długo przed Nową nadzieją, zaś Oddział Inferno uformowano w trakcie wydarzeń z Epizodu IV, jeśli więc sequel miałby rozgrywać się zaraz po odnalezieniu holokronu przez Cala, to siłą rzeczy oddział Iden nie mógłby jeszcze operować). Co ciekawe, doniesienia te zbiegają się w czasie z twitterowymi wpisami aktorów wcielających się w bohaterów Battlefronta II, którzy zasugerowali jakiś czas temu, że znów pracują przy jakimś gwiezdnowojennym projekcie. Wcześniej zakładaliśmy, że chodzi o trzecią część strzelanki od DICE, ale być może rzeczywiście ma to związek z Fallen Order.

Kolejny przeciek mówi o nowych Inkwizytorach, w tym o rasie znanej z Wojen klonów – Terrelian Jango Jumpers (jak wiemy, taki Inkwizytor rzeczywiście istniał, a był nim Ósmy Brat, który zginął z rąk Maula w serialu Rebelianci). Skoro już jesteśmy przy postaci Zabraka, to pojawia się też wzmianka o ewentualnym cameo Maula. W rolę pogromcy Qui-Gon Jinna ponownie ma wcielić się Sam Witwer, który użyczył głosu Darthowi Maulowi w Wojnach klonów i Rebeliantach.

Przedostatnia informacja to data premiery Jedi: Fallen Order 2, która ma przypaść na jesień 2022 roku, a sama rozgrywka ma korzystać z pełnych możliwości Unreal Engine 5 (co sugeruje, że pojawi się wyłącznie na konsolach nowej generacji i pecetach, użytkownicy PS4 i Xbox One będą musieli obejść się smakiem). Końcowy punkt to zapowiedź Battlefronta 3, który ma niedługo zostać oficjalnie ujawniony. Ta wiadomość co rusz pojawia się w sieci, a pisaliśmy o tym m.in. tutaj.

Plotki zawsze wydają się atrakcyjne, jednak jeszcze raz przypomnijmy, że są to niczym niepotwierdzone i niezweryfikowane informacje.

Podobne posty

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.