Seriale

Zdjęcia z planu „Andora” sugerują pojawienie się nowej planety

Andor, będący jednym z ambitniejszych projektów wśród Gwiezdnych wojen Disneya, będzie najprawdopodobniej nagrywany w ogromnych lokalizacjach.

Duża ilość pracy, w którą zaangażowano ponad 200 osób, sugeruje spore nadzieje, jakie producenci pokładają w przygodach Cassiana Andora. Tak jak w przypadku Rogue One, postać zagra Diego Luna. Serial ma mieć 12 odcinków w 1. sezonie, jednak na pewno nie pojawi się w nich K-2SO, co potwierdził, wcielający się w droida Alan Tudyk.

Jak podaje Bespin Bulletin, jedną z lokacji, w której ma rozgrywać się akcja Andora, jest ogromne miasto, najprawdopodobniej pod kontrolą Rebeliantów. Nie jest to znana z lore Gwiezdnych wojen planeta, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Na niektórych zdjęciach widać wyraźnie wariacje pochłaniaczy wilgoci, które zaprezentowano już w 1977 roku w Nowej nadziei przy niektórych gospodarstwach na Tatooine. Urządzenia te miały składować wodę pobieraną z atmosfery, co sugeruje bardzo suchy klimat, panujący w krainie, jaką przedstawiono na fotografiach z planu.

Możemy gdybać, czy dany sektor będzie bazą bandytów lub podobnych rzezimieszków, aczkolwiek wyższe budowle mogłyby sugerować nieco bardziej rozwinięte placówki, niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Na pewno brzmi to jak idealne miejsce do zdobywania informacji dla szpiega Rebelii.

Premiera Andora zapowiadana jest na 2022 rok na platformie Disney+, a akcja serialu ma rozgrywać się na pięć lat przed wydarzenia z Rogue One.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.