Seriale

Alan Tudyk zdradza, że K-2SO prędzej czy później pojawi się w „Star Wars: Andor”

Jakiś czas temu ze strony aktora wcielającego się w Łotrze 1 w uwielbianego przez fanów droida K-2SO, Alana Tudyka, padło stwierdzenie, że jego bohater niestety nie pojawi się w 1. sezonie nadchodzącego Star Wars: Andor, choć pierwotnie twórcy planowali umieszczenie go tam już na samym początku. Informacja ta zmartwiła wiele osób czekających na występ droida, jednocześnie przyczyniając się do pojawiania się coraz głośniejszych wątpliwości, czy K2 w ogóle wystąpi w przygodach Cassiana Andora. Tudyk ponownie odniósł się do kwestii.

W niedawnym wywiadzie dla Entertainment Tonight zapewnił, że prędzej czy później były imperialny droid zawita na ekranach naszych telewizorów.

„W pewnym momencie się pojawiam. Byłem podczas pierwszego ujawnienia serialu na D23, ale wtedy historia nie była jeszcze dopracowana. Teraz, gdy została już przygotowana, mimo że ogłoszono mój występ na samym początku, obecnie nie jestem zaangażowany w projekt. Ale będę w jakimś… późniejszym terminie.”

Jeżeli więc martwiliście się, że K-2SO zabraknie w ramach Andora (przez co serial mógłby naprawdę wiele stracić), już nie musicie się przejmować – nawet jeśli nie zobaczymy go w 1. sezonie, to w kolejnym niemal na pewno się pojawi.

Zdjęcia do Andora ruszają już niebawem, a w międzyczasie przygotowywany jest ogromny plan zdjęciowy w Wielkiej Brytanii. Produkcja zadebiutuje na na platformie Disney+, zaś jej premiera zaplanowana jest na 2022 rok.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.