Seriale

Rosario Dawson publikuje wideo z pracy nad makijażem do roli Ahsoki Tano

Pomimo zakończenia 2. sezonu Mandalorianina, trudno szybko zapomnieć o pojawieniu się w nim takich bohaterów jak Boba Fett, Luke Skywalker czy Ahsoka Tano. Rosario Dawson, wcielająca się w ostatnią z wymienionych postaci, umieściła na swoim Twitterze materiał wideo, przedstawiający pracę nad makijażem do roli byłej padawanki Anakina Skywalkera.

Ahsoka pojawia się w Rozdziale 13 zatytułowanym The Jedi, gdzie po raz pierwszy wyjawiła prawdziwe imię Baby Yody – Grogu. Pokazano również drogę, jaką znana z Wojen klonów postać przebyła od czasu zakończenia wydarzeń z serialu animowanego.

Z okazji Dnia Ahsoki Tano Rosario umieściła post, w którym przedstawia nagranie z prac, jakie trzeba było wykonać na potrzeby pojawienia się znanej bohaterki w serialu dla Disney+. W przesłanym filmie dziękuje charakteryzatorom, aktorce Ashley Eckstein, która użyczyła głosu Tano w Wojnach klonów i Rebeliantach, oraz producentom, Jonowi Favreau i Dave’owi Filoniemu.

29 stycznia jest nieoficjalnym Dniem Ahsoki Tano, ustanowionym przez fanów na cześć jej pierwszego pojawienia się w Wojnach klonów w 2008 roku. Trzeba przyznać, że Dawson przedstawiła swoją bohaterkę bezbłędnie, a na pewno pomogła w tym świetna charakteryzacja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.