Książki i komiksy

Młodszy Yoda szkoli padawanów Jedi w najnowszym komisie Star Wars: The High Republic

Rozwój nowej ery Gwiezdnych wojen trwa w najlepsze, a na rynku wciąż pojawiają się kolejne treści związane z projektem wydawniczym Lucasfilmu. Oficjalna strona StarWars.com ujawniła wgląd w nadchodzący zeszyt komiksu Star Wars: The High Republic Adventures od IDW, gdzie możemy zobaczyć młodszego o przeszło 200 lat Mistrza Yodę, trenującego padawanów Jedi.

Yoda, obiecująca padawanka imieniem Lula Talisola i kilku innych młodych Jedi przebywają na pokładzie krążownika szkoleniowego, kiedy otrzymują wezwanie pomocy, na które tylko oni mogą odpowiedzieć.

Nie licząc kilku zmarszczek mniej i braku siwych włosów, można powiedzieć, że mamy tu do czynienia z takim samym Yodą, jakiego znamy choćby z prequeli Star Wars, wypowiadającego swoje mądrości z charakterystyczną składnią.

The High Republic Adventures #1 zadebiutuje w wersji oryginalnej już 3 lutego. Za scenariusz zeszytu odpowiada Daniel José Older, zaś rysunkami zajęli się Harvey Tolibao i Rebecca Nalty.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.