Książki i komiksy

Zapowiedziano „Queen’s Hope” – kolejną powieść o Padmé Amidali

Pod koniec bieżącego roku do sprzedaży trafić ma następna książka autorstwa E.K. Johnston poświęcona postaci Padmé. Po Queen’s Shadow oraz Queen’s Peril przyszła pora na Queen’s Hope, której akcja będzie osadzona w czasie Wojen klonów. Poniżej zapoznać możecie się z opisem fabuły nadchodzącej powieści oraz wstępnym projektem okładki.

„Miłująca pokój senatorka staje w obliczu wojny w kolejnej ekscytującej przygodzie Padmé Amidali od autorki bestsellerów New York TimesaQueen’s Peril i Queen’s Shadow!

Padmé przystosowuje się do bycia senatorką w czasie Wojen klonów. Jej sekretny mąż, Anakin Skywalker, uczestniczy w wojnie, w której wyjątkowo sprawdza się jako Jedi. Ale gdy Padmé ma okazję zobaczyć ofiary z linii frontu, jest przerażona. Stawka nigdy nie była tak wysoka ani dla galaktyki, ani dla pary nowożeńców.l

Tymczasem, gdy Padmé wykonuje tajną misję, jej służąca Sabé przejmuje rolę senatorki Amidali, co dotąd nie miało miejsca na dłuższy okres w przypadku żadnej służącej. Sabé jest równie przerażona machinacjami odbywającymi się w Senacie. Musi podjąć bolesną decyzję, gdy zdaje sobie sprawę, że nie może w ten sposób prowadzić wojny, nawet dla Padmé.

A kanclerz Palpatine czuwa nad wszystkim, manipulując, by osiągnąć własne cele…”

Queen’s Hope trafi do sprzedaży (w oryginalnej wersji językowej) 2 listopada. Na ten moment nawet dwie poprzednie powieści E.K. Johnston o Padmé nie doczekały się polskich wydań, tak że również w przypadku tego tytułu raczej nie należy spodziewać się rewelacji w najbliższym czasie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.