Książki i komiksy

Zapowiedziano „The Secrets of the Sith” – publikację zgłębiającą kanonicznych użytkowników Ciemnej strony Mocy

Wczoraj wieczorem doczekaliśmy się ujawnienia nadchodzących książkowych premier ze świata Gwiezdnych wojen. Poza trzecią odsłoną historii o Padmé Amidali, na rynku zawita także młodzieżowa encyklopedia, dzięki której dowiemy się znacznie więcej o kanonicznych użytkownikach Ciemnej strony Mocy.

The Secrets of the Sith będzie zatem bliźniaczym odpowiednikiem książki o historii Zakonu Jedi – The Secrets of the Jedi. Podobnie jak w przypadku poprzedniej publikacji, również tutaj będziemy mieć do czynienia z narratorem subiektywnym w postaci Imperatora Palpatine’a. W książce znajdziemy tajemniczą wiedzę Sithów, znaną nie tylko z już istniejących kanonicznych źródeł, ale także ich historię, zdolności czy sylwetki najbardziej znanych antybohaterów – Maula, Dooku, Asajj Ventress, Vadera i Kylo Rena. Za stronę merytoryczną odpowiada autor The Secrets of the JediMarc Sumerak – zaś bogatą stroną wizualną zajmie się Sergio Gómez Silván – poza ilustracjami, czekać na czytelników będą liczne interaktywne elementy.

Książka będzie liczyć 32 strony i ukaże się nakładem wydawnictwa Insight Editions. Premierę za Oceanem wyznaczono na 3 sierpnia tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.