Gry

Zapowiedziano „Star Wars: Hunters” – nową grę na Nintendo Switch, iOS i Android

Na odbywającym się wczoraj Nintendo Direct dość niespodziewanie pojawiła się zapowiedź nowej gry z uniwersum odległej galaktyki – Star Wars: Hunters. Tytuł zaoferuje graczom tryb multiplayer, którego główną atrakcją będą drużynowe potyczki.

Jak możemy dowiedzieć się z oficjalnego opisu, Star Wars: Hunters to darmowa gra akcji od studia Zynga, przeznaczona na konsole Nintendo Switch oraz urządzenia z systemami iOS i Android. Za jej sprawą będziemy mogli wcielić się w łowców nagród, użytkowników Mocy, szturmowców lub bohaterów Rebelii i stanąć do drużynowych bitew z innymi graczami.

Poniżej możecie obejrzeć krótki teaser produkcji:

Gra pojawi się na rynku jeszcze w tym roku, natomiast nie jest jeszcze znana dokładna data premiery. Pobranie będzie możliwe bezpośrednio na Nintendo Switch (nie wymaga członkostwa w Nintendo Switch Online do pobierania i grania), App Store i Google Play.

Podobne posty

3 komentarzy

  1. Proszeęo komentarz do nowej gry mobilnej Star Wars Starfighter Missions w jaką już gram od tygodnia a o jakiej cisza wszędzie. Gra świetna swoją drogą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.