Gry

„Star Wars: Republic Commando” zmierza na PlayStation 4 i Nintendo Switch!

Doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnej klasycznej gry z uniwersum Gwiezdnych wojen na współczesne konsole. Odświeżenia doczeka się tym razem uznana przez fanów taktyczna strzelanka Republic Commando.

W grze wcielamy się w dowódcę Delta Squad – elitarnego oddziału klonów, wykonującego misje na tyłach wroga. Odwiedzając znane lokacje, takie jak Geonosis czy Kashyyyk, wykorzystujemy różnorodne umiejętności swoich współtowarzyszy, by przedzierać się przez kolejne obszary i hordy przeciwników. Grę studia LucasArts pierwotnie wydano w 2005 roku na komputery PC oraz konsolę Xbox. Za odświeżoną wersję, dostosowaną do konsol PlayStation 4, PlayStation 5 (poprzez wsteczną kompatybilność) oraz Nintendo Switch, odpowiada Aspyr Media, które w poprzednich latach przywróciło już w ten sposób do łask kilka starszych tytułów ze świata Star Wars. Premiera nowej edycji Republic Commando została wyznaczona na 6 kwietnia.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.