Seriale

„The Bad Batch” – premiera serialu oficjalnie 4 maja!

bad-batch-may-the-4th-1.jpg

Po bardzo udanych serialach, jakimi bez wątpienia były Wojny klonów i Rebelianci, animacje ze świata Gwiezdnych wojen niebawem będą przeżywać drugą młodość na platformie Disney+. Podczas grudniowego Disney Investor Day stało się jasne, że usługa streamingowa będzie motorem napędowym franczyzy przez najbliższa lata, o czym świadczyć mogła imponująca lista zapowiedzianych produkcji osadzonych w odległej galaktyce.

Jednym z tytułów, jakie zapowiedziano pod koniec ubiegłego roku, jest Star Wars: The Bad Batch. Animowany serial, którego akcja toczy się krótko po Wojnach klonów, ukaże nam dalsze losy tytułowego oddziału klonów, próbujących przetrwać w galaktyce na nowych zasadach.

Szczegóły fabuły nadal nie są znane, lecz dzięki najnowszym informacjom wiemy już, kiedy animacja zadebiutuje na Disney+. Jak poinformowała przed chwilą oficjalna strona StarWars.com, pierwszy odcinek The Bad Batch pojawi się już 4 maja, czyli w Dzień Gwiezdnych wojen. Kolejny trafi do streamingu 7 maja, zaś pozostałe będą debiutować w każdy piątek, podobnie jak epizody The Mandalorian.

Oficjalny opis serialu:

„Seria śledzi przygody elitarnych, eksperymentalnych klonów z oddziału Bad Batch (po raz pierwszy pojawiających się w The Clone Wars), gdy bezpośrednio po Wojnach klonów zderzają się z szybko zmieniającą się galaktyką. Każdy z członków Bad Batch – wyjątkowej drużyny klonów, różniących się genetycznie od swoich braci z Armii klonów – ma wyjątkowe umiejętności, które czynią ich niezwykle skutecznymi żołnierzami i potężną załogą. W powojennych czasach podejmą się śmiałych misji jako najemnicy, starając się przetrwać i znaleźć nowy cel.”

Zwiastun:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.