Książki i komiksy

Seria komiksowa „Łowcy Nagród” od maja będzie ukazywać się w Polsce

bounty-hunters-boba-fett.jpg

Ostatnie dni dla polskich fanów Gwiezdnych wojen z pewnością można zaliczyć do udanych – wydawaniem książek z kosmicznego uniwersum zajmie się wydawnictwo Olesiejuk, a rozpoczną z przytupem, bo od najnowszej ery w świecie Star Wars, czyli The High Republic, od niedawna znanej u nas jako Wielka Republika. Jednocześnie Egmont planuje na ten rok swoją komiksową ofensywę i podzielił się dzisiaj kolejną zapowiedzią.

Mowa o zbiorczym wydaniu pierwszego arcu serii komiksowej Łowcy Nagród (ang. Bounty Hunters) zatytułowanym Najgroźniejsi w galaktyce. Komiks wydawnictwa Marvel zadebiutował na rynku w zeszłym roku i doczekał się omówienia na naszej stronie w ramach comiesięcznych podsumowań komiksowych. Zeszyt w miękkiej oprawie ze skrzydełkami ukaże się w maju, zaś jego cena okładkowa wyniesie 39,99 zł. Tłumaczeniem zajmie się Katarzyna Nowakowska, którą polscy czytelnicy mogą kojarzyć z serii komiksowej Poe Dameron.

W ramach nowych wydań zapowiedziano już pierwsze tomy serii Star Wars oraz Darth Vader – obie serie w oryginale ukazują się od zeszłego roku. Kolejne serie, a wśród planowanych na ten rok jest między innymi The High Republic, zostaną zapowiedziane w kolejnych miesiącach. Jednocześnie nadal będzie wydawany Star Wars Komiks – nowy zeszyt ukaże się już 12 marca i będzie kontynuacją historii z serii Star Wars, ale z roku 2015.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.