Seriale

„Wojny klonów” Genndy’ego Tartakovsky’ego pojawią się na Disney+

star-wars-clone-wars-genndy-tartakovsky.jpeg

Połowa marca za nami, w związku z czym nieco ponad dwa tygodnie dzielą nas od kwietnia. Wraz z początkiem przyszłego miesiąca możemy oczekiwać kolejnej porcji filmowych i serialowych nowości, jakie pojawią się na platformie streamingowej Disney+. Jeśli jesteście fanami Star Wars (a pewnie jesteście, bo w przeciwnym wypadku raczej byście tu nie trafili), zdecydowanie powinniście wypatrywać pierwszych dni kwietnia (zakładając, że w jakiś sposób udało Wam się uzyskać dostęp do usługi streamingowej, która oficjalnie jeszcze nie jest dostępna w Polsce).

Jak bowiem dowiadujemy się ze strony ITM, już 2 kwietnia na Disney+ pojawi się gratka dla miłośników niekanonicznych tworów osadzonych w odległej galaktyce. Do oferty usługi trafią legendarne i do dziś hołubione przez wielu widzów animowane Wojny klonów autorstwa Genndy’ego Tartakovsky’ego, będące swoistym prekursorem serii The Clone Wars, jaka pojawiła się parę lat później i dziś należy do oficjalnego kanonu. To jednak nie wszystko, gdyż lista nadchodzących tytułów jest nieco dłuższa, a w jej skład wchodzą również klasyki z Ewokami i pobratymcami Chewbacki w rolach głównych. Oto ona:

  • Caravan of Courage
  • Ewoks: The Battle for Endor
  • Star Wars: Clone Wars—Volume I
  • Star Wars: Clone Wars—Volume II
  • Star Wars: Ewoks (Seasons 1–2)
  • The Story of the Faithful Wookiee

Jak sami możecie zobaczyć, zdecydowanie jest na co czekać, szczególnie wówczas, gdy lubicie czasem oddać się w ręce nostalgii i przypomnieć sobie tytuły z czasów młodości. Warto jednak pamiętać, że kolejny miesiąc – maj – będzie obfitował w zupełnie świeże premiery, gdyż 4 maja, w Dzień Gwiezdnych wojen, zadebiutuje pilotażowy odcinek wyczekiwanego serialu The Bad Batch.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.