Książki i komiksy

Młodzieżowa powieść z „The Mandalorian” pojawi się w Polsce już w maju!

the-mandalorian-olesiejuk-cover-1.jpg

Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, iż nowym wydawcą książek Star Wars na polskim rynku zostało wydawnictwo Olesiejuk i jednocześnie poznaliśmy tytuł, okładkę oraz datę premiery pierwszego tytułu z odległej galaktyki, jaki zostanie wypuszczony pod szyldem wspomnianej oficyny – Wielkiej Republiki: Światła Jedi. Z kolei teraz na stronie Olesiejuk pojawiła się zapowiedź kolejnej pozycji beletrystycznej, tym razem jednak związanej z serialem The Mandalorian.

Jak możemy wyczytać w dziale zapowiedzi na wydawnictwoolesiejuk.pl, chwilę po prapremierze Światła Jedi na rynek trafi powieść młodzieżowa, stanowiąca adaptację 1. sezonu przygód Dina Djarina. Premiera książki zaplanowana jest na 5 maja, czyli zaledwie jeden dzień po wypuszczeniu pozycji z Wielkiej Republiki w sklepach sieci Empik.

Poniżej możecie przyjrzeć się okładce książki (oryginalnej, gdyż polska nie została jeszcze ujawniona) oraz zapoznać się z jej oficjalnym opisem.

the-mandalorian-junior-novel-1.jpg

„W czasach po upadku Imperium Galaktycznego, a przed wyłonieniem się Najwyższego Porządku, samotny łowca nagród znany jedynie jako Mandalorianin przemierza rubieże galaktyki w poszukiwaniu zleceń. Gdy jego celem okazuje się dziecko, postanawia chronić je za wszelką cenę…

Trzymająca w napięciu powieść młodzieżowa Joego Schreibera pozwoli czytelnikom na nowo wrócić do wydarzeń z pierwszej serii przebojowego serialu aktorskiego osadzonego w świecie „Gwiezdnych wojen”.”

Póki co brakuje jakichkolwiek wieści na temat tego, czy książka będzie pojawiać się w sklepach Empik wcześniej i kiedy będzie możliwe składanie zamówień przedpremierowych, lecz trzymamy rękę na pulsie i będziemy informować Was na bieżąco.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.