Gry

Respawn Entertainment oficjalnie pracuje nad kolejną grą Star Wars

Niepotwierdzone doniesienia na temat sequela gry Jedi: Fallen Order docierają do nas już od dłuższego czasu. Coraz więcej wskazuje jednak na to, iż wkrótce rzeczywiście możemy doczekać się kontynuacji historii Cala Kestisa.

Studio odpowiedzialne za tytuł sprzed dwóch lat pracuje bowiem nad kolejną gwiezdnowojenną produkcją i nawet się z tym faktem nie kryje. Respawn Entertainment rozpoczęło poszukiwania pracowników, jasno określając, iż projekt będzie częścią świata Star Wars. Niewykluczone oczywiście, że w Respawn powstaje inna gra osadzona w tym uniwersum, jednak wydaje się to mało prawdopodobne – szczególnie biorąc pod uwagę, iż na przestrzeni ostatnich miesięcy do sieci trafia coraz więcej przecieków dotyczących właśnie sequela Upadłego zakonu.

Według powtarzających się plotek, Jedi: Fallen Order 2 (lub jakikolwiek okaże się właściwy tytuł gry) do sprzedaży trafić może już jesienią przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.