Seriale

Nowe zdjęcie z planu „Star Wars: Andor” ujawnia lokację znaną z „Łotra 1”

Prace nad serialem o przygodach rebelianckiego szpiega, Cassiana Andora, którego mogliśmy poznać w ramach spin-offu Łotr 1, trwają już od jakiegoś czasu i można powiedzieć, że są na całkiem zaawansowanym etapie. Kilka razy do sieci wypływały już zakulisowe zdjęcia z planu, zdradzające garść detali dotyczących produkcji. Tym razem mamy do czynienia z podobną sytuacją, jednak dodatkowo okazuje się, że z jednej fotografii możemy dowiedzieć się nieco więcej, niż we wcześniej opisywanych przypadkach.

Do sieci trafiło bowiem zdjęcie użytkownika @davidintheforce1, na którym widzimy plan Andora znajdujący się na londyńskiej stacji metra Canary Wharf. Jeśli nic Wam nie świta w związku z tą informacją, to przypomnimy, że dokładnie w tym samym miejscu nagrywano sekwencje z Łotra 1, gdy Jyn Erso, Cassian i K2-SO zakradali się do imperialnych archiwów na planecie Scarif. Co więcej, na ujęciu widać statystów odzianych w imperialne mundury, co dodatkowo może potwierdzać, iż jest to wnętrze placówki znanej z filmu.

Pojawienie się bazy na Scarif w ramach przygód Cassiana Andora stanowi interesującą ciekawostkę. Na ten moment istnieje spore pole do popisu w kwestii spekulacji na temat jej roli, jednak najbardziej prawdopodobne wydaje się, że być może w jakiś sposób zostanie już zarysowany wątek projektowania Gwiazdy Śmierci – w końcu to tam przechowywano jej plany.

Star Wars: Andor ma trafić na Disney+ w roku 2022. Sezon składać będzie się z 12 odcinków, ale niewykluczone, iż planowane są również kolejne rozdziały opowieści o bohaterze, w którego wciela się Diego Luna.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.