Seriale

Mamy nowe zdjęcia z planu „Andora”!

W przyszłym roku na Disney+ zadebiutować ma jeden z kolejnych seriali aktorskich Star Wars. Produkcja poświęcona będzie postaci Cassiana Andora, jednego z bohaterów spin-offu Łotr 1 (którego nowy tytuł będzie oczywiście prequelem). Zdjęcia trwają już od jakiegoś czasu, dlatego napływ informacji oraz fotografii z planu nie powinien nikogo dziwić.

Portal Daily Mail Online opublikował właśnie garść zdjęć, dzięki którym możemy przyjrzeć się – choć z dystansu i nieszczególnie dokładnie – terenowi, na którym filmowane są sceny do Andora. Na materiałach z łatwością dostrzec można choćby charakterystyczne zbroje imperialnych szturmowców.

Star Wars: Andor ma trafić na Disney+ w roku 2022. Sezon składać będzie się z 12 odcinków, ale niewykluczone, iż planowane są również kolejne rozdziały opowieści o bohaterze, w którego wciela się Diego Luna.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Nie czekam, ale zobaczę z ciekawości. Szykuje się kolejna nic nie warta produkcja jak „Han Solo” z tą różnicą, że serialową tym razem :]

  2. Fajnie że budują plan – The Volume jest super ale na dłuższą metę widać ograniczenia (prawie każde ujęcie przedstawia bohatera przechadzającego się środkiem kadru)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.