Seriale

„Andor” powoli staje się rzeczywistością, w Essex właśnie trwają zdjęcia na planie

cassian-andor-diego-luna-rogue-1.jpg

Docierają do nas doniesienia, iż w Essex właśnie trwają prace nad jednym z zapowiedzianych projektów z uniwersum Gwiezdnych wojen. Mowa o serialu Star Wars: Andor, opowiadającym historię rebelianckiego szpiega Cassiana Andora, z którym już wcześniej mieliśmy okazję się spotkać, oglądając spin-off Łotr 1.

Jak podaje serwis Star Wars Sessions, produkcja Andora przez pewien czas będzie miała miejsce w Coryton, na opuszczonym terenie przemysłowym w Essex (zdjęcia z tej lokacji możecie zobaczyć w podlinkowanym artykule). Oczywiście miejsce zostało poddane modyfikacjom, dzięki którym widzowie będą mogli poczuć już tak dobrze im znany klimat Gwiezdnych wojen. Obecności Diego Luny, odtwórcy głównej roli w serialu, a także producenta wykonawczego, Tony’ego Gilroya, zostały już potwierdzone.

Oprócz aktorów i twórców na planie zauważono także tajemniczy obiekt, pewien rodzaj śmigacza, bardzo podobnego do tych, jakie mogliśmy oglądać w Solo: A Star Wars Story. Czy to oznacza, że część fabuły Andora będzie miała miejsce na Korelii? Czas pokaże.

Garść fotografii z miejsca nagrań udostępnił również serwis Bespin Bulletin. Możecie je obejrzeć TUTAJ.

Jak już zapowiedziano, 1. sezon Andora będzie się składał z 12 odcinków, a zarys fabuły wskazuje na to, że możemy się spodziewać, iż będzie to produkcja wielosezonowa. Serial zaczyna się na pięć lat przed wydarzeniami z Łotra, kiedy Cassian zostaje świeżo upieczonym oficerem rebelianckiego wywiadu. Razem z Diego Luną będziemy mogli oglądać na ekranie także Genevive O’Reilly, mającą powrócić do roli Mon Mothmy, ale również kilka nowych twarzy, jak na przykład Stellana Skarsgårda czy Fionę Shaw. Andor ma zadebiutować na platformie Disney+ już w 2022 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.