Seriale

Maya Erskine („PEN15”, „Insecure”) dołącza do obsady „Star Wars: Kenobi”

maya-erskine-obi-wan-kenobi-1.jpg

Choć całkiem niedawno Lucasfilm ujawnił niemałą obsadę, która wystąpi w powstającym serialu o Obi-Wanie Kenobim, to okazuje się, że lista nie obejmowała wszystkich nazwisk. Kolejną aktorkę poznaliśmy za pośrednictwem portalu Deadline.

Wedle doniesień serwisu Maya Erskine, bo to o niej mowa, miałby wystąpić w roli drugoplanowej na przestrzeni co najmniej trzech odcinków, czyli połowy serialu. Niestety źródła nie donoszą, w kogo mogłaby się wcielić – my też powstrzymujemy się od spekulacji, bo ten okres obfituje w niewiele innych produkcji i najbezpieczniej jest założyć, że to zupełnie nowa postać.

Maya Erskine wcześniej wystąpiła między innymi w serialach Niepewne oraz PEN15 – za ten ostatni była wielokrotnie nominowana do nagród aktorskich, w tym tej najważniejszej, czyli Emmy.

Serial Obi-Wan Kenobi pojawi się na Disney+ w 2022 roku. Oprócz Ewana McGregora w roli brodatego mistrza Jedi na ekranie zobaczymy także Haydena Christensena powracającego jako Vader, a także Indirę Varmę, Kumaila Nanjianiego czy Joela Edgertona.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.