Gry

Obie odsłony „Star Wars Battlefront” od teraz w 120 klatkach na Xboksie Series X

Nowa generacja konsol gamingowych jest z nami już dobrych kilka miesięcy. Od czasu, gdy nowe urządzenia są dostępne (choć akurat o dostępności chyba trudno mówić w przypadku sprzętu Sony), nie miało jednak miejsca szczególnie wiele debiutów wykorzystujących ich możliwości. Inaczej jednak sprawy mają się ze starszymi tytułami, które stopniowo są dostosowywane do grania w lepszych warunkach.

Jak poinformowano na podlegającej Microsoftowi stronie Major Nelson, aktualizacji przystosowujących do możliwości nowych konsol doczekało się właśnie sporo gier. Wśród nich znalazły się dwie, którymi być może zainteresowani będą fani Gwiezdnych wojenBattlefront oraz Battlefront II od EA. Obie będą od teraz działać w 120 klatkach na sekundę na Xboksie Series X, natomiast na Xbox Series S zapewni 120 klatek w przypadku pierwszej odsłony i 60 (a więc tutaj bez zmian) w przypadku drugiej.

Nie są to jedyne gry Star Wars dostosowane do nowej generacji – już na początku roku dostępna była aktualizacja Fallen Order umożliwiająca poprawienie jakości rozgrywki zarówno na XSX i XSS, jak i PS5.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.