Seriale

„Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja” – zwiastun animacji z polskim dubbingiem

bad-batch-may-the-4th-1.jpg

Od premiery pilotażowego odcinka animacji The Bad Batch dzieli nas już zaledwie 10 dni, w związku z czym w sieci pojawia się coraz więcej materiałów promujących serial. Tym razem możemy obejrzeć polską wersję ujawnionego parę tygodni temu zwiastuna.

Trailer z próbką rodzimego dubbingu pojawił się na YouTube za pośrednictwem kanału JBwK LEAKS, zaś jego oryginalnym źródłem jest holenderska wersja Disney+. Jak wiadomo, platforma wciąż nie pojawiła się na polskim rynku, jednakże wiele produkcji oryginalnych (w tym te z uniwersum Star Wars) sukcesywnie otrzymuje tłumaczenia i dubbingi.

Materiał obejrzycie poniżej:

Premiera Parszywej zgrai zaplanowana jest na 4 maja, czyli Dzień Gwiezdnych wojen. Z kolei platforma Disney+, za pośrednictwem której serial będzie dystrybuowany, ma zadebiutować nad Wisłą jeszcze w tym roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.